تالیف کتاب از پایان نامه حقوق

پایان نامه حقوق  دکتری حقوق نفت و گاز

برای مشاهده تمامی عناوین مرتبط با پایان نامه حقوق در مقطع دکتری می توانید از منوی بالای سایت بر روی گزینه دکتری کلیک نمایید. حقوق نفت و گاز از جمله گرایش های کلیدی رشته حقوق بوده و فارغ التحصیلان این رشته می توانند در وزارت نفت جهت انجام مذاکرات و عقد قراردادها به خصوص قراردادهای نفتی بین المللی مشغول شوند.

سپهردانش نیز با اریه خدمات آموزشی و پژوهشی در زمینه تالیف کتاب از پایان نامه دکتری حقوق همواره همراهی مطمئن برای دانشجویان رشته حقوق نفت و گاز می باشد.

 

گرایش حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی

 با افزایش روزافزون امكانات ارتباطي بين جوامع مختلف، روابط تجاری و  بازرگاني از مرزهاي كشورها گذشته و به یک موضوع بين‌المللي تبدیل شده است. در روابط بازرگاني بين‌المللي به دليل دخالت عنصر خارجي، قواعد حاكم بر رابطه و نظام حقوقي حل و فصل اختلافات ناشي از آن، با روابط تجاري داخلي تفاوت پيدا کرده و نیاز به وجود افرادی متخصص در امر حقوق بین املل می باشد. 

سپهردانش با ارایه خدمات دکتری حقوق همراهی مطمئن برای دانشجویان رشته حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی از اولین گام های آغاز تحصیل در این رشته مثل راهنمایی در انتخاب موضوع پایان نامه تا آخرین روز جلسه دفاع از پایان نامه و بعد از آن تالیف کتاب و پذیرش و چاپ مقاله علمی در ژورنال های معتبر می باشد.

 

گرایش حقوق بین الملل عمومی

ارایه خدمات پایان نامه دکتری حقوق در کوتاه ترین زمان ممکن و  بالاترین کفیت.

حقوق بین‌الملل به مجموعه قوانین و معاهدات پذیرفته شده‌ای اطلاق می‌شود که روابط میان دولت‌های ملی را مقید می‌کنند و به بررسی رابطه دولت‌ها با یکدیگر، رابطه دولتها با سازمانهای بین‌المللی و رابطه سازمانهای بین‌المللی با یکدیگر می‌پردازد.

 

 

پایان نامه حقوق دکتری حقوق خصوصی

حقوق خصوصی (به فرانسوی: Droit privé) یکی از دو شاخه اصلی علم حقوق است. حقوق خصوصی در مقابل حقوق عمومی قرار می‌گیرد که به روابط میان افراد با مأموران دولت و انتظام سازمان‌های دولتی می‌پردازد. 

مجموعه علمی پژوهشی سپهردانش مفتخر است تا در زمینه دکتری حقوق خدمات تالیف کتاب را با مناسبترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن ارایه دهد.

 

 

گرایش حقوق جزا و جرم شناسی

جرم شناسي علمي است که به مطالعه علمي پديده ی مجرمانه مي پردازد، پیچیده تر شدن نوع جرایم و نحوه ارتکاب آن ها امروزه باعث تخصصی تر شدن سیستم عدالت کیفیری شده است؛ تشکیل دادگاه های ویژه جرایم سایبری، اقتصادی و... خود گواهی بر این ادعا بوده و این دادگاه به افرادی متخصص در رشته های گوناگون و مسلط به علوم قضا و حقوق می باشد. از این رو دانشجویان رشته حقوق جزا و جرم شناسی می توانند با مشخص نمودن زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی خود و همچنین کسب تجربیات لازم در دستگاه قضا نقشی موثر در این فضای تخصصی داشته باشند.

مجموعه علمی پژوهشی سپهردانش نیز با ارایه خدمات مرتبط با تدریس خصوصی دروس رشته حقوق در گرایش جزا و جرم شناسی، و به صورت تخصصی در مقطع دکتری می کوشد تا همراهی مطمئن برای دانشجویان این رشته باشد.